Değerli Velimiz,

Boğazhisar Eğitim Kurumları olarak, bizlere en değerliniz olan çocuklarınızı emanet ettiğinizin bilincinde olarak sizlere hizmet verecek yeni bir birim kurduk.

Veli İletişimi Birimi (VİB), çocuğunuz ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz ve her türlü mesajı iletebileceğiniz tek birimdir. VİB için kurumumuz ayrı bir telefon tahsis etmiştir ve bu numara direkt VİB’e bağlıdır. VİB numaramızı sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız:

0 212 912 19 91

Mesai saatleri içerisinde kullanacağınız bu numara ile ister çocuğunuz ile ilgili bilmemiz gerektiğini düşündüğünüz bir bilgi verin, isterseniz de almak istediğiniz bir bilgiyi sorun, görevli arkadaşımız, ya cevabı biliyor olacak ya da en kısa sürede öğrenip size dönüş yapacak şekilde yetkilendirilmiş durumdadır.

VİB sayesinde, çocuğunuzun sınıf öğretmenini aramak ve ararken tedirgin olmak zorunda kalmayacaksınız. Ya da, “acaba bunu nereden öğrenirim? ” şeklinde aklınıza takılan konulara direkt cevaplar bulabileceksiniz. VİB birimimiz, eğitim öğretim yılı içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizin için bilgi eksiği olmayan bir eğitim yılı hazırlamak için çalışmaktadır.

Başarılarla dolu, mutlu bir eğitim öğretim yılı dileriz.

Yayınlanan