Hakkında

Home » Hakkında

Boğazhisar Eğitim Kurumları, 2008 yılında eğitime dair yeni şeyler söylemek için kuruldu. 16 Bin metrekare alanda boğaza nazır bir arazide kurulan okulumuz, adını Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde anlattığı “Boğaz Hisarı”ndan almaktadır.

Okulumuz özgün eğitim modeli ile kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiğine imza atmaktadır. Başarımızın ardında her çocuğun eşsiz olduğu görüşü yatıyor. Bu görüşe dayanarak her öğrencinin kendi potansiyelini en üst seviyede kullanabileceği uygun eğitim ortamlarını oluşturuyoruz.

Özel olarak geliştirilen ve patenti kurumumuza ait olan “Dünya Ölçeğinde Üstün Nitelikli İnsan Yetiştirme Eğitim Modeli” sayesinde öğrencilerimizi zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal yönden yetiştiriyor ve onlara geleceğin üstün nitelikli insanları olma yolunu açıyoruz.

Okulumuzda seçkin eğitimciler ve son teknoloji ile donatılmış branş derslikleri aracılığıyla öğrencilerimizin düşünce dünyasını ve keşfetme duygusunu geliştirerek ufkunu açan, öğrenmeyi etkinliklerle zevkli hale getiren bir anlayışla eğitim veriyoruz.

Eğitim faaliyetlerimizi güçlendiren kulüplerimiz, öğrencilerimizin spordan sanata, yabancı dilden bilime manevi değerler ile bütünleştirilerek farklı alanlarda gelişmelerini, yetenekleri doğrultusunda başarı kazanmalarını sağlıyor.

Boğazhisar eğitim kurumları olarak hedefimiz dürüst, adil, sevgi dolu, iletişime açık, çözüm üreten, yenilikçi, üstün nitelikli insanlar yetiştirmektir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz Dünya ölçeğinde üstün nitelikli insan yetiştirmektir. Öğrencilerimizi zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal yönden geliştiriyoruz. Böylece onlara geleceğin bilim insanları, sanatçıları, yazarları, liderleri, sporcuları ve kaşifleri olma yolunu açıyoruz.

VİZYONUMUZ

Geleceğe yön veren bir eğitim kurumu olmaktır. Yetiştirdiğimiz üstün nitelikli insanlarla daha nitelikli bir toplum ve daha yaşanabilir bir dünya inşa ediyoruz.

Boğazhisar Kabul Sınavı