Orman Anaokulunda Oyun Zamanı

Home » Orman Anaokulunda Oyun Zamanı

HAYDİ ÇOCUKLAR OYUNA

Kendi kendine yetebilen,Sosyal,Özgüvenli,uyumlu çocuklarımız; Kas becerilerinin gelişmesiyle
Daha çabuk karar verebilmesiyle, Sosyal ilişkilerinin artmasıyla birlikte 5 yaş çocuklarımızın farklı bir hayata adım atma serüveninde; doğayı eşsiz bir atölyeye çeviren, eğlendirirken geliştiren, BOĞAZHİSAR okulu oyun grubu olarak yanınızdayız. Sizlere eşlik etmek için varız.

ANNE İLE OYUN BAŞLASIN

Çocukların artık daha bağımsız olduğu, Kendi benliğini kavramaya başladığı,
Fiziksel ihtiyaçlarını karşılamakta daha rahat olduğu, Heyecanlarını duygularını gösterebildiği, Rekabet, ilgi çekme, işbirliği, karşı koyma vb becerilerinin geliştiği, Edilgenlikten etkin bir birey haline dönüştüğü, .
Bir birey olarak “ben de varım, buradayım!” dediği yaşta; Eğlenceli oyunlarımız, doğayla iç içe atölye çalışmalarımız ve birçok etkinliklerimizle çocuklarımız ve siz değerli anne babalar için biz BURADAYIZ!

ORMAN ANAOKULU OYUNDA

Artık yetişkin desteğine daha az ihtiyaç duydukları yaşta, onlar için sosyal bir mekan ve sosyal çevre önem kazanıyor.
Kılıktan kılığa ve rolden role girdiği oyunları saatlerce, akranları ile oynamaktan keyif alan oyun çocuklarımız orman anaokulunda birbirinden eğitici, eğlenceli oyunlarla kendini ve doğayı keşfediyor adeta!

Boğazhisar Orman Anaokulu olarak 24-36 ay, 4-5 yaş ve 5-6 yaş grubu çocuklarımız için haftanın belirlenen günleri oyun grubu etkinlikleri yapılacaktır. Etkiliklerimiz 1 saat 30 dk sürecektir. Programımız resmi tatiller ve kısıtlama uygulamaları dışında her hafta düzenli olarak devam edecektir. Katılım süresi en az 6 haftadır. Ücretlendirmelerle ilgili detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Telefon 444 24 91
Whatsapp 0506 060 00 42

WhatsApp Image 2021 05 04 at 17.55.27 2
WhatsApp Image 2021 05 04 at 17.55.27 1
WhatsApp Image 2021 05 04 at 17.55.27

Başvuru Formu    Katılımlarımız kontenjanlarla sınırlıdır. Başvurunuzu aldıktan sonra en kısa sürede size dönüş sağlayacağız.