Hakkımızda

Home » Hakkımızda

Boğazhisar Eğitim Kurumları,

2008 yılında eğitime dair yeni şeyler söylemek için kuruldu. 16 Bin metrekare alanda boğaza nazır bir arazide kurulan okulumuz, adını Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde anlattığı “Boğaz Hisarı”ndan almaktadır.

Boğazhisar Eğitim Kurumları, özel olarak geliştirilen ve patent tescili yapılan “5Q Eğitim Modeli” farkıyla kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiğine imza atmaktadır. Bu model ile öğrencilerin zihinsel, sosyal, duygusal, ruhsal ve bedensel alanlardaki potansiyelini keşfedip, bütüncül bir şekilde geliştirerek eğitimi yeniden tanımlar.

Boğazhisar öğrencileri her biri farklı gelişim alanlarına hitap eden uygulamalı gelişim atölyelerinde sadece bilgi değil, beceri kazanarak gerçek hayata hazırlanır. İngilizce, Çince ve Arapça eğitimi ile dünya vizyonu kazanır. Öğrencilerimiz koru içindeki eğitim ortamlarında, derslerde öğrendikleri bilgileri doğa ile iç içe deneyimleme fırsatı bulurlar.

Boğazhisar eğitim kurumları olarak hedefimiz dürüst, adil, sevgi dolu, iletişime açık, çözüm üreten, yenilikçi, üstün nitelikli insanlar yetiştirmektir.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizi zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel ve ruhsal alanların tamamında en mükemmel şekilde yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Aidiyet ve mensubiyeti ile iftihar edilen dünyanın en iyi eğitim kurumu olmaktır.