8

Değerli Velimiz,

Boğazhisar Eğitim Kurumları olarak, bizlere en değerliniz olan çocuklarınızı emanet ettiğinizin bilincinde olarak sizlere hizmet veren bir birimimiz bulunmaktadır. Bu birim Kurumsal İletişim departmanına bağlıdır.

Veli İletişimi Platformu (VİP), çocuğunuz ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz ve her türlü mesajı iletebileceğiniz  birimdir. VİP’e gelen çağrılar veya her ay yapılan düzenli veli aramaları neticelerini ilgili birim amirlerine ileterek daha kısa sürede çözüm bulmaktadır.

Veli İletişim Platformu; okul – veli iletişiminin daha etkili ve sağlıklı yürütülebilmesi için kurulmuştur. Veli İletişim Platformumuza istek, dilek, memnuniyet ve görüşlerinizi iletebilir, yaşadığınız herhangi bir problemle ilgili bildirimde bulunabilirsiniz. Bu konulardaki tüm aramalar kayıt altına alınmaktadır. Görüş ve talepleriniz ilgili kişi tarafından en kısa sürede sonuçlandırılarak sizlere dönüş sağlanacaktır.

VİP birimimiz, eğitim öğretim yılı içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizin için bilgi eksiği olmayan bir eğitim yılı hazırlamak için çalışmaktadır.

Başarılarla dolu, mutlu bir eğitim öğretim yılı dileriz.

 

İletişim:

444 24 91 /179-165

[email protected]

Yayınlanan